Mhp Mamak İlçe Başkanlığı

'Kadir Geceniz Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun'

 Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Yönetimi Kur'an-ı Kerim'in inmeye başladığı gece olan Kadir gecesi münasebeityle bir mesaj yayınladı. 

'Kadir Gecesi, İslam dinine göre, Kur'an'ın vahiy yoluyla İslam peygamberi Hz. Muhammed'e (S.A.V.) gönderilmeye başlandığı gecedir. Kırk yıldan daha hayırlı olan Kadir gecesi semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi sırıl sıklam etmesi dileğiyle. Tüm İslam aleminin kandili kutlu olsun.'

İlçemizin Düzenlediği İftar Yemeğine Yoğun İlgi

 Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Parti yöneticileri, Sivil Toplum ve Derneklerinin temsilcileri ve binin üzerinde Mamaklı vatandaş katıldı.

 İftar yemeğine yoğun ilgi olduğu gözlendi. Başkan Av. Sezer Gencer Satılmış iftar yemeklerinin birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğini belirterek davete katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. 

 

Ankara İl başkanımız Mamak İlçe Yönetimine Ziyarette Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Fatih ÇETİNKAYA ve beraberindeki heyet Mamak İlçe Başkanlığımızı ziyaret etti. 

Ziyarette 31 Mart Yerel Seçim sonuçları değerlendirildi.

'Türk ve İslam Alemine BERAT KANDİLİ hayırlara vesile olsun '

 MHP Mamak İlçe Yönetimi Rahmet ve mağfiret mevsimi olan Ramazan’ın yaklaştığı müjdesini veren Berat Kandili'nin Türk ve İslam Alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

MHP Mamak İlçe Başkanı Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı; 'Bu mübarek gecenin Müslümanlar ve tüm insanlık alemi için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Berat Kandil’inin ülkemize sağlık, barış ve saadet getirmesini dilerken, başta Mamaklılar olmak üzere tüm Türk ve İslam Aleminin kandilini tebrik ediyorum' dedi.

Günün Sözü

Millî egemenlik uğrunda canımı vermek, benim için vicdan ve namus borcu olsun.
Kemal Atatürk - 1923