Mhp Mamak İlçe Başkanlığı

İlçe Yönetimi Erciyes Kayserililer Derneği'nin Çanakkale Zaferi Anma Programına Katıldı

 Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Teşkilatı Erciyes Kayserililer Derneği tarafından düzenlenen Çanakkale Zaferimizin 100. yıl etkinlik programına katıldı.

MHP Mamak 100. Yılında Çanakkale Şehitleri İçin Mevlit Okuttu

MHP Mamak İlçe Başkanlığı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yılı dolayısıyla, tüm şehitler için Abidinpaşa Camii'nde mevlit okuttu.

' Bir asır önce Çanakkale'de destan yazıldı'

MHP Mamak İlçe Teşkilatları adına İlçe Başkanımız Av.S.Gencer SATILMIŞ 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
 
Başkan Satılmış mesajında; 'Bugün kahramanlık, fedakarlık ve insanlık adına tarihe altın harflerle yazılmış Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıl dönümünü gurur ve hüzünle kutluyoruz. Bu gururu yaşatan ve bugünler için toprağa düşen şehitleri rahmet ve şükranla anıyoruz. Çanakkale'deki üstün başarının, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin de tohumları atıldı. 

Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılında Mamak İlçe Başkanlığı Program Düzenliyor

MHP Mamak İlçe Teşkilatları Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı dolayasıyla bir program düzenledi.

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922