Mhp Mamak İlçe Başkanlığı

MHP, Partililer ve Milletle Bayramlaştı

Milliyetçi Hareket Partisi Kurban Bayramı dolayısıyla Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli başkanlığında Genel Merkez binasında partililer ve vatandaşlarla bayramlaşma programı düzenlendi. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ile bayramlaşmak için sıraya giren partililer ve vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu.

Genel Merkez binasında düzenlenen bayramlaşma programına Mamak İlçe Yönetimi,Kadın Kolları ve Mamaklılar katıldı.

'Bütün Türk ve İslam Aleminin Kurban Bayramı Kutlu Olsun'

 Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Yönetimi Kurban Bayramı nedeniyle Türk-İslam aleminin ve Mamaklıların Kurban Bayramını kutladı.

Mamaklı Asenalar Önümüzdeki Seçimler İçin Hazır

MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr, Zühal Topcu 8 Eylül’de, Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı'nda startı vermişti. Açılışını Prof. Dr. Zühal Topcu'nun yapmış olduğu MHP Ankara İl Kadın Kolları'nın parti içi eğitimi 15 gün aralıksız devam etti. İl ve İlçe Kadın Kollarının yöneticileri bu süreçte MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nun profesyonel hocaları tarafından eğitildiler.

MHP Mamak İlçe Yönetimi Mahalle Temsilcileri İle Toplantı Düzenledi

 Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Yönetimi geçen yerel seçim ve yaklaşan genel seçim çalışmalarını değerlendirmek için mahlle temsilcileri ile bir araya geliyor. 

Günün Sözü

En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur.
Kemal Atatürk - 1922