Mhp Mamak İlçe Başkanlığı

Cumhuriyetimize hayat veren büyük destanın 94. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz

 ''30 Ağustos ruhu yaşadıkça bu milleti esir yapmaya, bölmeye ve yok etmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Aziz milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük destanın 94. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz.''

 

İlçe Teşkilatı olarak İbrahim Topbaş'ı en mutlu gününde yalnız bırakmadı

 Mamak İlçe Teşkilatı olarak İbrahim Topbaş ve ailesini bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmadık. Evlenen çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Mamak İlçe Teşkilatı Başkuyu ve Demir ailesinin düğün töreninine katıldı

Mamak İlçe Teşkilatı dünya evine girmeye hazırlanan Rukiye Başkuyu ve Mehmet Demir çiftinin bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.Düğün törenine ayrıca Ankara 1.Bölge Milletvekili Adaylarından Prof.Dr. Sultan Gündüz ve Aytaç Özel katıldı.

Mamak İlçe Teşkilatı Dava Arkadaşını Bu önemli Gününde Yalnız Bırakmadı

 Mamak İlçe Teşkilatı olarak İlçe Yöneticilerimizden Ali Çöşke'nin sahibi olduğu Yenilmezler Spor Kulübü'nün açılışına katıldık. Allah hayırlı uğurlu eylesin.

Günün Sözü

Yunan serpuşu olan fesi giymek uygun olur da, şapkayı giymek neden olmaz? Ve yine onlara, bütün millete hatırlatmak isterim ki, Bizans papazlarının ve Yahudi hahamlarının özel elbisesi olan cübbeyi ne vakit, ne için ve nasıl giydiler?
Kemal Atatürk - 1925